LAI VALIK REKLAAMKINGITUSI

Kõik reklaamteenused ühest kohast - mugav, kiire ning professionaalseim teenindus

Reklaamkingitused

Parim reklaamkingituste ja ärimeenete valik Eestis

Pakume Eestis maailma juhtivate firma- ja reklaamkingituste tootjate kaupu ning unikaalsemaid firmameeneid. Meie sortimendis on lai valik disainkingitusi ja kodukaupu, mis sobivad ideaalselt ärikingitusteks. Lisaks firmakingituste müügile tegeleme aksessuaaride ja tekstiilitoodetega, mis sobivad ideaalselt firmameeneteks. Samuti pakume klientidele logode pealekandmise teenust, näiteks graveerimist, tikkimist, tampo-, digi-, siidi-, UV- ja presstrükki jmt. Logotrade’i valmistatud reklaamkingitused rõõmustavad kõiki. Meie müügispetsialistid aitavad Teid parima äri- või firmakingituse valimisel. Võtke meiega ühendust ning pakume Teile välja parima tootevaliku.  

Logotrade: näiteid tehtud töödest

Olybet logoga T-särk trükigaAkupank Nortali logoga Reklaamkingitus Omniva logoga rubiku kuubik

Logotrade: tutvustav videoLogotrade: meened ja kingitused igaks elujuhtumiks!


Meie e-poest leiate hulgaliselt kasulikke ja tarvilikke reklaamtooteid:


Pakume järgmisi teenuseid:


Miks tasub Eestis reklaamtooted tellida just Logotrade’ist?


 • Logotrade’i tootekatalooge uuendatakse igapäevaselt – isegi kõige nõudlikumad kliendid leiavad meie tootevalikust sobiva toote.
 • Logotrade’i meeskond leiab kiirelt Teile sobiva lahenduse koos kvaliteetse teenindusega.
 • Kõik Logotrade’i kaubad ja tooted läbivad range kvaliteedi- ja ohutuse kontrolli, sest meile on olulised kliendi usaldus, lojaalsus, kindlustunne ja rahulolu. Meilt reklaamtooteid ostes saate öösel rahuliku südamega magada, teades, et olete teinud õige valiku.
 • Toodetele logode pealekandmisel ja trükiprotsessis kasutame tänapäevaseid kvaliteetseimaid võimalusi, mille tulemusel säilitavad meened, tooted esindusliku välimuse pikaks ajaks.
 • Meilt ostes maksate vaid kauba tegeliku väärtuse eest. Veelgi enam – lisame tootele alati lisaväärtuse!
Meie professionaalne meeskond vastab meeleldi
Teie küsimustele.


Meilt leiate kõike, mida soovite, näiteks elegantseid liblikakujulisi prosse või kompaktseid piknikukomplekte, erilisi kontoritarbeid ja nutikaid pastapliiatseid, akupankasid nutiseadmetele, virtuaalreaalsuse prille, termoskotte, termoseid, kruuse, pleede, saunalinasid, värvilisi vihmavarje.

Reklaamkingitused - Firmakingitused - Logotrade logoga

Kõiki neid kaupu võite osta otse meie kodulehelt soodsate hindadega.


Kvaliteetne logotrükk meenetele


Tänapäeval kasutavad paljud ettevõtted reklaami- ja turunduseesmärgil logoga meeneid. Reklaamkingitused aitavad viia brändi, toote või teenuse kohta teabe edukalt sihttarbijaskonna või -rühmani, mille tulemusel kasvatatakse kliendilojaalsust, -müüki ning kasumit. Oluline on valida parim kingitus, mis on suunatud õigele sihtrühmale ning millele on parimal viisil kantud ettevõtte logo.


Kasutage reklaamtoodete eeliseid oma äritegevuse edendamiseks. Parimad reklaamkingituste kuupakkumised.

Logotrade tuleb Teile appi!

Vaata lisaks reklaamkingituste kuupakkumisi!


Top reklaamkingitused ehk küsimused ja vastused teemal „Kuidas leida parimad reklaamkingitused?“


Kas otsite oma firma sümboolikaga reklaamkingitusi ja firmakingitusi? Kui jah, siis proovime teile anda parimaid ideid, milliseid samme astuda, et leida oma töötajatele, koostööpartneritele ja klientidele ideaalsed ärikingitused, mis jutustavad teie  brändi loo ja kannavad edasi teie väärtusi.

 • Miks kasutada reklaamkingitusi?
 • Millest alustada firmakingituste valimist?
 •  Kuidas koostada ärikingituste strateegia?
 •  Mis aitab firmakingituste maastikul orienteeruda?
 • Millised on firmakingituste trendid?
 • Millised ärikingitused töötavad?
 • Millised on uudsed trükivõimalused reklaamkingitustele?
 • Miks valida reklaamkingitused just Meilt?
Miks üldse kasutada reklaamkingitusi?


Selleks on palju mõjuvaid põhjusi. Mitmed uuringud on tõestanud, et reklaamkingitused on üks parimaid investeeringuid tugevdamaks teie brändi potentsiaali.


Uus-Meremaal ja Austraalias läbi viidud uuringust on selgunud, et:

 1. 52% klientidel on positiivsem suhtumine ettevõttesse, kes on neile kinkinud reklaamkingituse.
 2. 76% inimestest mäletab reklaamkingitusel olnud logo või sloganit.
 3. 55% klientidest hoiab ärikingitusi alles rohkem kui üks aasta.
 4. Pea 50% inimestest kasutab firmakingitusi pidevalt.
 5. 91%-l kingisaajatest on kodus vähemalt üks bränditud logoga meene.
 6. 81%-l inimesel on kodus kaks või enam ärikingitust.
 7. 74%-l on töö juures vähemalt üks reklaamkingitus.
 8. 59%-l inimestest on aga koguni kaks või rohkem reklaamkingitust.

Kas teie teadsite, et:

• 88% reklaamkingitusi saanud inimestel jääb meelde kinkija logo ja sõnum reklaamtootel,

• 83% inimestest meeldib saada meeneid ja firmakingitusi,

• 85% firmakingituste saajaid teeb müügitehingu reklaamtootel oleva brändi esindajaga,

• 74% ärikingituste tellijatest on seisukohal, et firmakingitused aitavad kaasa kampaania edukusele.

Allikas: PPAI (Promotional Products Association International)


Firmakingitusi peetakse üheks kõige mõjusamaks vahendiks, promomaks uut või juba olemasolevat firmat või asutust. Reklaamkingitused aitavad tugevdada vanu ja luua edukalt uusi kliendisuhteid. 

Brändide keskseim eesmärk on ennekõike teenindada üha rohkem kliente ja püüda laiendada oma turgu, kasutades selleks erinevaid vahendeid. Võib julgelt väita, et õigesti valitud turundusstrateegia aitab tunduvalt paremini ja täpsemalt tabada sihtrühma. See loob tingimused ka word of mouth turunduse ehk soovitusturunduse levikuks, tuues kaasa nii oma töötajaskonna kui uute klientide heakskiidu.

Viimastel aastatel on järjest enam aru saadud, et reklaamkingituste tegemine on suurepärane vahend, mis mõjutab positiivselt ettevõtte arengut ja edasist kasvu. Reklaamkingitused soodustavad pikaajaliste suhete tekkimist klientide ja firmade vahel, klientide soovitused omakorda mõjutavad võimalikke tulevasi kliente.

Reklaamkingituste valik on väga lai ega piirdu ainult termospudeli või kohvitassiga. Leidub palju firmakingituste pakkujaid, kelle valikus on hulgaliselt häid kingiideid, mis vastavad teie brändi esmastele ootustele, olles samal ajal ka hea hinnaga.  Kõige parem on aga selline firmakingitus, mis on ainulaadne, kuid samal ajal ka praktiline reklaamtoode. Traditsiooniliselt jagavad firmad oma logoga reklaamkingitusi, trükivad oma sümboolika või sõnumi meenele, näiteks joogipudelile, pastakale või pusale. Kindlasti suurendab see teie ettevõtte nähtavust. Et saada konkurentsieelis, on soovitatav teha reklaamkingitusi nii oma koostööpartneritele, töötajatele, klientidele kui loomulikult ka juhtidele. Tänu sellele suureneb lojaalsus aga tõuseb ka brändi väärtus teie inimeste silmis.
Firmakingitused on tulusaim viis luua ja hoida suurepäraseid kliendisuhteid. Kvaliteetne firmakingitus kasvatab brändi usaldusväärsust, suurendades seeläbi ka klientide usaldust. Kas kliendid või teie meeskond – kõigile meeldib saada häid reklaamkinke, sõltuvalt oma vajadustest ning eelistustest. On väga tore pakkuda kvaliteetseid ning ainulaadseid firmakingitusi, mis rõõmustavad teie kliente ja loovad häid kliendisuhteid. Nii kasvab usaldus, mis omakorda toob kaasa hea tagasiside ning paneb ettevõttesse positiivselt suhtuma.

Nagu juba mainitud, on reklaamkingitused väga leidlik moodus aitamaks teil suurendada oma brändi nähtavust ja parandada positiivset imagot teie ettevõttest. Enamik brände kasutab juba väljakujunenud turunduskanaleid, aga lisades reklaamkingitused oma turundusportfelli, laieneb märgatavalt teie tegevusväli ning koos sellega suurendate ka oma kaubamärgi tuntust.
Kui kliendid on rahul ja teie firma töötajad rõõmsad, suureneb üldine heaolu, sest hoolikalt valitud firmakingitus motiveerib hästi töötama ja parajal hetkel üle antud meene kasutama uuesti teie teenuseid. Kui kliendid saavad teiega suhtlemisest meeldiva kogemuse ning on rahul nii toodete kui teenuste kvaliteediga, siis aitab see kindlasti kaasa teie firma edule, misläbi suureneb ka brändituntus ja klientide lojaalsust. 
Reklaamkingid on otsekui vahend, millega mõjutada juba olemasolevaid kliente, aidates ühtlasi köita selliste võimalike klientide tähelepanu, kellel on teie toodete vastu eelnev huvi. 
Reklaamkingituste abil saate te kerge vaevaga luua ning kindlustada pikaajalisi kliendisuhteid, samal ajal tõstes oma brändi märgatavust ja tuntust.Häid ideid reklaamkingituste valimise kohta saab veel sellistest lugudest:

8 põhilist viga, millest reklaamtoodete kasutamisel hoiduda

7 tüüpilist viga firmakingituste ja ärikingituste tegemisel 

Kuidas reklaamkingituste abil müüki kasvatada?

Reklaamkingitused, mis tegelikult ka töötavad!

Kuidas firmakingituste tellimisel säästa aega ja raha?

Kuidas mõõta reklaamkingituste tasuvust?

Kingitus töötajale - ettevõtte edu alus!